O webe

Web kryptonavody.sk sa snaží uľahčiť kúpu kryptomien aj pre čitateľov, ktorí nemajú základne znalosti cudzích jazykov. V našich podrobných návodoch  ukazujeme čitateľom ako kryptomeny nakúpiť a uchovávať v peňaženkách

Na stránke sa môžu nachádzať reklamné odkazy. Web kryptonavody.sk  nie je predajcom žiadnych tu uvedených produktov.

Informácie obsiahnuté na webe vychádzajú z vlastnej skúsenosti autora. Autor stránky nepreberá zodpovednosť za nesprávnu interpretáciu obsahu stránky, za kvalitu výrobkov ani za odporúčania týkajúce sa ich kúpy.

Autor stránky nie je finančný ani investičný poradca. Tento web neslúži ako finančné poradenstvo. Vždy si pamätajte: Investujte len toľko, koľko si môžete dovoliť stratiť. Za stratu, resp. znehodnotenie vašich finančných prostriedkov nenesie autor žiadnu zodpovednosť.

Financovanie projektu

Aby sme mohli prinášať kvalitný obsah všetkým našim užívateľom zadarmo, je potrebné zaistiť financovanie webu. Financovanie je aktuálne zabezpečené spoluprácou s overenými obchodmi a burzami.

Ak si v obchode resp. na burze, ktorú odporúčame, zakúpite daný produkt alebo kryptomenu, získame z tohto predaju malú províziu. Vás, ako zákazníka sa táto provízia nijako nedotýka a cena produktu vám nebude v žiadnom prípade navýšená.

Vďaka týmto províziám môžeme užívateľom prinášať kvalitný obsah, ktorý neustále zlepšujeme.

Ďakujeme vám za vašu podporu.

Zásady spracúvania osobných údajov

Je pre nás dôležité, aby vaše osobné údaje boli v bezpečí. Všetky osobné údaje, ktoré sú získavané počas vašej návštevy na našom webe sú od 25.05.2018 spracovávané v súlade s pravidlami GDPR. Viac o spracovaní osobných údajov sa dozviete na tejto stránke.